ساعت کاری 8:00-18:00

کابل ،افغانستان

0702244040 – 0702234040

سافت ویر اختصاصی

سافت ویر اختصاصی نیاز هر کسب و کاری است، جهت راه اندازی کسب و کار کارآمد در بازار جهانی، داشتن یک سافت ویر اختصاصی مناسب ضروری است. هنگام انتخاب یک سافت ویر مناسب یا حتی وب سایت برای اهداف تجاری، دو انتخاب وجود دارد: شما می توانید طراحی یک سافت ویر اختصاصی برای اهداف خود و متناسب با نیازهای تجاری خود را انتخاب کنید یا از سافت ویر های مجانی یا پولی (بی کیفیت) در بازار که پاسخگوی نیازهای شماست استفاده کنید.

چرا باید از سافت ویر اختصاصی استفاده کنیم؟

شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد که فرق بین نرم افزار تخصصی و عمومی در چیست؟ شاید در سازمان و اداره خود به این مشکل برخورده باشید که نرم افزار­های عمومی پاسخگوی نیاز­های شما نیستند.

نرم افزار اختصاصی ! گاهی کارفرمایان نرم افزارهایی برای کسب و کار خوب می خواهند که در بازار وجود ندارد ، و یا نرم افزارهایی که موجود است خیلی پیچیده است و یا قسمت هایی از آن کم و زیاد است

علت اصلی محبویت سافت ویر های اختصاصی تحت وب ویا سافت ویر های اختصاصی تحت ویندوز (دسکتاپ) براورده کردن کل نیاز های یک شرکت، سازمان و یا مشتری می باشد که این نیاز ها با یک محیط کاربر پسند عالی تحت شبکه یا لوکال پیاده سازی می شود. شرکت آیدین پارسیان در زمینه تولید سافت ویر اختصاصی می تواند انتخاب عالی از طرف شما باشد.

مدیریت هزینه ها سافت ویر اختصاصی

برای مثال برای مدیریت هزینه­ ها، گرفتن فاکتور و... شما می­توانید از سافت ویر اکسل استفاده کنید که با توجه به هزینه کم، کارایی پایین­تری نیز به دنبال خود دارد؛ اما با بزرگ ترشدن کسب و کار خود آرام آرام احساس نیاز احساس نیاز به یک سافت ویر اختصاصی در سازمان احساس می_شود وبه فکرخرید یک سافت ویر حسابداری می افتید.

مراحل تولید یک سافت ویر سفارشی

تولید سافت ویر سفارشی مراحل خاص خود را دارد. جدای از مراحل و فازهای مختلف تولید یک سافت ویر که تخصص و دانش خاص خود را می‌طلبد و متدولوژی های گوناگونی برای این امر وجود دارد که روز به روز بر دامنۀ تکامل و پیشرفت آن ها افزوده می‌شود، در برخورد با سفارش تولید یک سافت ویر سفارشی مراحلی وجود دارد که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

از مهمترین فعالیت ها در تولید یک سافت ویر سفارشی و مستقل، استخراج و تحلیل نیازمندی های مشتری است. کمک دها دیتا به شما، ارائۀ مشاوره رایگان به شما به صورت برگزاری جلسات حضوری و غیر حضوری متعدد، ارائۀ پیشنهاد در زمینۀ تکنولوژی های موجود، توجیه نحوۀ پیشرفت پروژه، توضیح نحوۀ انجام مرحله به مرحلۀ سافت ویر سفارشی شما و... خواهد بود.

ساخت یک مدل برای یک سافت ویر سفارشی قبل از پیاده سازی شبیه به طراحی نقشه برای ساخت یک ساختمان است. در بسیاری از شاخه های مهندسی پیش از ساخت محصول به توصیف چگونگی محصولاتی که باید ساخته شود می‌پردازند که توسعه سافت ویر نیز از این امر مستثنی نیست. طراحی سبب شکل گیری دید درستی از ارکان معماری سافت ویر سفارشی خواهد شد.

پیاده سازی بخشی از فرآیند تولید سافت ویر است که در آن کدنویسی و برنامه نویسی پروژه سافت ویر سفارشی نوشته می‌شود. در این فاز،سافت ویر بر اساس معماری از قبل طراحی شده، پیاده سازی و برنامه نویسی می‌شود. به واقع ساخت سافت ویر در این مرحله صورت می‌پذیرد. دها دیتا با توجه به شناختی که از نیازهای مشتری به دست آورده و با توجه به بستری که قرار است سافت ویر در آن تولید شود (اعم از نرم افزار تحت وب، تحت ویندوز، تحت اندروید، تحت لینوکس و...) زبان برنامه نویسی سافت ویر و پایگاه داده را به مشتری پیشنهاد می‌دهد و پس از تصویب نهایی در برگۀ مستندات پروژه، سافت ویر را پیاده سازی می‌کند.

آزمایش یا تست سافت ویر یکی از مهمترین بخش هایی است که در حین فرآیند پیاده سازی پروژه های سافت ویر باید مورد توجه قرار گیرد. در تمام متدلوژی های تولید سافت ویر که چرۀ تولید سافت ویر نامیده می‌شوند (اعم از RUP، آبشاری، حلزونی و...) برای آزمون نهایی سافت ویر روش های مدون و جامع و کاملی شکل گرفته است. صحت و دقت فعالیت های آزمون سافت ویر به طور مستقیم در کیفیت نتایج پروژه ها مؤثر است. از این رو برنامه ریزی و اجرای صحیح آزمون سافت ویر می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در موفقیت یا شکست پروژه‌های سافت ویر ایفا نماید.

پس از پایان آزمون اولیۀ سافت ویر، استقرار و تحویل سیستم در محیط کار نهایی انجام خواهد شد. تمرکز این فاز بر تضمین سافت ویر برای استفادۀ کاربران نهایی سافت ویر است. در این نقطه از چرخۀ حیات سافت ویر، تمرکز روی بازخورد (feedback) کاربر در خصوص تنظیم دقیق محصول، پیکربندی سافت ویر، نصب و نکات مربوط به قابلیت استفاده خواهد بود. با اتمام این فاز، باید اهداف به طور کامل برآورده شده باشد و پروژه در موقعیتی قرار گیرد که بتوان آن را خاتمه داد. در این فاز دها دیتا با استفاده از بازخوردهای اولیۀ کاربران به رفع نقایص احتمالی اهتمام خواهد ورزید، به خصوص رابط کاربری سافت ویر (User Interface) باید برای کاربران جذاب باشد تا سافت ویر بتواند مورد استفادۀ آسان قرار گیرد.

سافت ویر ماهیتی پویا دارد که پس از استقرار یک پروژه سافت ویر به اتمام نمی‌رسد. ارتقای نسافت ویر و ارائۀ نسخه‌های جدید با قابلیت‌های بیشتر و یا نیازمندی‌های جدیدی که کاربران با آن مواجه می‌شوند، رفع خطاهای موجود در سیستم فعلی، آموزش مستمر کاربران سیستم و آموزش کاربران جدید از مهم‌ترین اهداف فاز پشتیبانی محسوب می‌شوند. این نکته مهم نیست که تیم تولید و توسعه برای ایجاد یک سافت ویر چقدر زمان و برنامه ریزی صرف می‌کنند، چرا که اگر در پایان، کاربران نهایی از عملکرد نرم افزار راضی نباشند چرخۀ حیات نرم افزار به پایان می‌رسد و عملاً کاربرد و راندمان مفید خود را نخواهد داشت

ویژگی‌های سافت ویر طراحی شده توسط ما

آموزش سافت ویر

سرعت بالا

امنیت بالا

رابط گرافیکی جذاب

سفارش خود را ثبت نمایید!

در کنار شما هستیم برای شنیدن تمام نقطه نظرات و خواسته های مختلف در خصوص طراحی وب سایت و اپیلیکشن و سافت ویر لطفا با ما در ارتباط باشید.