ساعت کاری 8:00-18:00

کابل ،افغانستان

0702244040 – 0702234040

درباره تاپ تک بیشتر بدانید

شرکت تاپ تک به صورت تخصصی در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی وبسایت و سافت ویر فعالیت دارد.
تاپ تک با بهره‌مندی از تیم‌ تخصصی، قادر است تا در زمینه پیاده‌سازی پلتفرم‌های کسب و کار یکپارچه به مشتریان محترم راهکار‌های مناسب ارائه نماید

خدمات سئو برای کسب و کار های کوچک و بزرگ

سئو و فقط سئو تجارت شما را دگرگون می کند ارزان ترین نوع تبلیغات ؛ یعنی نمیخواهید پول پارو کنید؟!!؟

طراحی حرفه ای UI UX

تمایز در دنیای آنلاین، برگ برنده کسب و کار است. ما در تاپ تک اهمیت منحصر به فرد بودن و تمایز شما را درک می‌کنیم و با در نظر داشتن ویژگی های کسب و کار، UI و UX حرفه‌ای و خاصی برای‌ پلتفرم آنلاین‌تان طراحی کرده و به روز ترین راهکار‌ها را برای گسترش پذیری سیستم شما پیاده می‌کنیم.

وبسایت و اپلیکیشن، مهم ترین راه ارتباطی کاربر با کسب و کار شماست و هرچه کیفیت و تمایز پلتفرم آنلاین شما پررنگ تر و مشخص تر باشد، وفادار کردن مشتری و کاربر نسبت به سیستم شما آسان تر و سریع تر انجام می شود.

سئو یا بهینه سازی برای موتور جستجو

بهینه سازی سایت یا سئو همان نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو در طراحی سایت قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.

مأموریت های ما

آرکد استودیو متعهد است تا تمامی سفارشات خود را مطابق با زمان بندی قید شده در قرارداد پیش برده و پس از اتمام زمان اعلام شده به مشتری ، به صورت کامل تحویل دهد .ما به هیچ وجه تاخیر نخواهیم داشت .
آرکد استودیو متعهد است تمامی اشکالات پیش آمده در سفارشات خود را مادامالعمر و به طور رایگان ، تا زمانی که تکنولوژی آن سفارش هنوز موجود است ، بر طرف نماید .
آرکد استودیو متعهد است بر اساس نیازهای مشتری ، بهترین و مناسبترین امکانات را پیشنهاد داده و تنها در راستای پیشرفت مشتریان تصمیم گیری نماید .

لینک سازی

اگر شما به دنبال راهی برای رقابت و پیشرفت در فضای مجازی می باشید، داشتن توانایی تغییر در هر زمان جز ضروریات می باشد. امروزه سئو و لینک سازی مدام در حال تغییر و پیشرفت بوده و اهمیت لینک سازی با کیفیت روز به روز در حال افزایش می باشد. در واقع لینک سازی را می توان مهم ترین فعالیت برای بهینه سازی سایت یا سئو دانست. در این مقاله لینک سازی یا لینک بیلدینگ و دلیل اهمیت آن در سئو شرح داده می شود تا شما به ضرورت موضوع پی برده و بتوانید در سریع ترین زمان ممکن بهترین راه حل را برای عملکرد سئو خود بیابید و از این طریق به گوگل بفهمانید که چه سایتی محبوبی دارید.

10 لورم ایپسوم
4630 لورم ایپسوم
33 لورم ایپسوم
450 لورم ایپسوم

تیم ما را بشناسید

موفقیت ما اتفاقی نیست!

محمد

محمد

طراح سافت ویر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه.

محمد سروری

محمد سروری

برنامه نویس موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه.

علی سروری

علی سروری

طراح وب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه.